Kompozit Dolgu
28 dolar
Filtek Z550 Nano Hibrit Üniversal Restoratif -Tek Tüp
3M Espe | 3M 7050R

A1,A2,A3,A3.5,A4,B1,B2,B3,C2,D3,OA2,OA3

Ürün Özellikleri

Filtek™ Z550 Nano Hibrit Üniversal Restoratif çok amaçlı bir nanohibrit kompozittir Mükemmel manipulasyonu,iş akışınızı daha efektif hale getirir:

  • El aletine yapışmaz, adaptasyonu kolaydır.
  • Akmaz, homojen uygulanır, şeklini korur
  • Kolay şekillendirilir ve polimerizasyona kadar şeklini korur
  • Diğer hibirt kompozitlerden daha iyi manipule edilir
  • Dentin renkleri de olmak üzere 12 renk alternatifi vardır
Özellik ve Faydalar

Sağlam, güvenilir performans için formüle edilmiş

Filtek™ Z550 restoratif ile, hastalarınızın beklentilerini, doğal ,yüksek kalitede restorasyonlar ile karşılayabilirsiniz.

Sonuç, yüksek esneme direnci,yüksek gerilme direnci, aşınma direnci (bakınız resim 1), ve geliştirilmiş cila retansiyonu (resim 2). Filtek Z550 kullandığınızda, sonuca güvenebilirsiniz.


Nanohibrit nedir?

Nanohibrit kompozitler geniş endikasyon yelpazesinde güvenilir sonuçlar sunarlar. Daha yüksek oranda doldurulabilmek için farklı partikül büyüklüklerinde doldurucu içerirler, Bu da geleneksel hibrit kompozitlere benzer direnç sağlar. Nano boyuttaki partiküllerin ilave edilmesi,restorasyona daha yüksek aşınma direnci ve daha iyi cilalanabildiği için daha estetik sonuçlar sağlar.

Filtek™ Z550 Nano Hibrit Üniversal Restoratif ‘de kullanılan doldurucu teknolojisi, partiküllerin, üretilmiş nanopartiküller de dahil, özgün bir şekilde hibridizasyonudur.
Lütfen güvenlik kodunu aşağıdaki kutucuğa giriniz!